BitcoinStep.com HashFlare
Новий фільми онлайн

скачати фільм через торент

1. Насамперед Ви повинні встановити програму торрент клієнт, якщо у Вас її немає.

Ми рекомендуємо в якості клієнта використовувати utorrent.

Завантажити торрент клієнт можна тут: Завантажити торрент клієнт (для Windows)

Збережіть файл на диск.

Потім:

відкрийте папку, в яку був збережений торрент клієнт;
знайдіть файл utorrent.exe;
запустіть його;
інсталюйте програму.

2. Натискаєте скачати фільм через торрент - з'явитися вікно, в якому буде буде пропозиція відкрити і зберегти файл.

Натисніть кнопку "Відкрити". Запуститься програма uTorrent.

Важливо! У вас повинен бути вже встановлений торент клієнт. Де його взяти - дивіться у Пункті 1.

Виберіть, куди Ви хочете зберегти торрент (на картинці - обведена рядок під написом "Save As") і натисніть кнопку "ОК". Якщо ви нічого не зміните, то за замовчуванням фільми будуть завантажені в папку «\ Мої документи \ Downloads \».

Вітаємо! Все готово і фільм почав завантажуються.


Помилки початківців торент користувачів


Новачки системи часто допускають такі помилки:

Закритий порт для прийому / віддачі. Порт прийому / віддачі торент клієнта повинен завжди бути відкритий, якщо немає причин, що роблять це неможливим.
Видалення завантаженого торент файлу. Після повного скачування, клієнт повинен попрацювати в режимі роздачі. Чим довше він перебуває в режимі роздає - тим краще. В ідеалі він повинен назавжди залишити файл для роздачі.

Торрент містить багато файлів, як завантажити тільки один?

При відкритті торрента в клієнті виводиться список містяться в ньому файлів. Потрібно прибрати галочки на проти тих, які ви не хочете качати. Потім почати завантаження вибраних.
Якщо процес скачування торрент файлу вже розпочато (в даном прикладі клієнт uTorrent), то на нижній панелі торрент клієнта, є вкладка "Файли". Там клікніть по непотрібної частини правою кнопкою і виберіть з випав меню розділ "Не завантажувати". Повинні завантажити тільки ті, які ви залишили.
Термінологія

Анонс - звернення клієнта до торент трекера. При кожному анонсі клієнт передає на трекер дані про розмір завантаженого і відданого, a трекер віддає клієнту список IP адрес інших торрент клієнтів. Взаємодія між ними задається налаштуваннями клієнта і торент трекера.
Доступність - кількість повних копій торент, доступних для скачування .. Кожен роздає додає 1,0 до цього числа. Скачують додають доступність залежно від унікальних частин, яких немає в інших качають. Наприклад, якщо є один роздає і два скачують, що мають по 50% файлу (викачані частини однакові), то доступність дорівнює 1,50.
Сідер (Роздає) - torent клієнт, який має повний файл і роздає його.
Лічер (Завантажували) - клієнт, у якого немає всіх частин, тобто що гойдає.
Бенкет (Учасник) - torent клієнт бере участь в роздачі і сполучений з іншими.
Роздача - передача торент файлу по мережі.
Рейтинг - Співвідношення кількості відданих даних до прийнятим.

Як збільшити швидкість скачування торент?

Збільшити швидкість можна наступними способами:
1. Часто скачуваний фільм містить торренти кількох файлів. Вибирайте з них той торрент, у якого більше сідерів; чим більше роздають, тим вище швидкість.
2. Якщо Ви тільки що поставили торренти на закачування, то просто почекайте 5-10 хвилин. Як правило, протягом цього часу швидкість збільшується в кілька разів.
3. Технологія торент побудована на обміні даними між учасниками. При цьому чим більше даних віддаєте Ви, тим охочіше інші учасники діляться з Вами. Тобто, для того, щоб підвищити швидкість скачування торент, треба більше віддавати. У програмі uTorrent можна виставити оптимальне значення швидкості роздачі, вибравши в меню Options, потім Speed ​​Guide і виставивши параметри свого з'єднання.
4. Для досягнення нормальної швидкості Ваш торрент клієнт повинна під'єднатися до 40-60 іншим користувачам. Тому на торент з невеликою кількістю сідерів / лічерів наявність у Вашого комп'ютера зовнішнього IP-адреси і коректна настройка брандмауера може дати істотну перевагу. Що саме і як потрібно налаштовувати, сильно залежить від Вашого інтернет-провайдера та обладнання.
Для тих у кого не русифікований торрент клієнт

Для того, щоб русифікувати torent клієнт:
• скачайте мови для клієнта - Завантажити файл з мовами з сайту розробника http://utorrent.com/download - розділ "Language Pack";
• відкрийте папку, в яку були збережені мови;
• знайдіть файл utorrent.lng;
• помістіть файл utorrent.lng в папку, в яку встановлений торент клієнт (за замовчуванням - це папка C: \ Program Files \ uTorrent);
• заново запустіть клієнт.