BitcoinStep.com HashFlare
Новий фільми онлайн

Льодовик - Ледник

Смотреть онлайн Льодовик - Ледник
Жанр: Жахи
Країна: Ісландія, Фінляндія
Режисер: Рейнир Лингдаль
Актори: Хельги Бьернссон, Ейнар Дагбьяртссон, Валур Фрейр, Ейнарссо Елма, Ліза Гуннарсдотір, Ганна Гунндіс

«Льодовик» - Картину з такою назвою з аналогічним «крижаним» змістом могли зняти хіба що на півночі, де дійсно царює його величність Лід, тому режисер Рейнір Лінгдаль зняв матеріал в Ісландії з Фінляндії. Це не науково-дослідна картина, чи не пізнавальне кіно і навіть не мелодрама. У цьому сюжеті лід постане перед глядачем справжнім злом, а точніше місце, де це зло мешкає. Тут серед сніжного світу знаходиться дослідна станція, в якій перебувала група вчених, але стало відомо, що всі вони без сліду зникли. Тут, де не ступала нога людини, хто міг викрасти їх?

І чи було це викраденням, бути може хтось або щось інше винне в їх зникненні? Для того, щоб розібратися в те, що трапилося на місце виїжджає пара вчених, які хочуть з'ясувати, що сталося з їх колегами. Версії і домисли цій заплутаній історії не допомогли розшуків ні на грам, тому єдине рішення - це опинитися там же на місці і спробувати знайти справжню причину зникнення людей. Прибувши на місце, герої відразу розуміють, що там витає дух зла і жорстокості, але ніяких видимих причин для небезпеки і ризику не було, а це означає тільки одне - справа в чомусь надприродному і паранормальному. Історія їх розслідування стає все заплутаний, нерви все напруженішою, але розгадка так і не знайдено, а значить, їхати з порожніми руками вони просто не мають право. Це справа честі, боргу перед колегами, а головне сили духу - злякатися і виїхати було б найпростіше, але чи зможуть вони потім спокійно жити, розуміючи, що кинули все на половину шляху.

Та й чи є можливість виїхати з крижаного світу, якщо вже порушив його спокій і потривожив його могутність тут? Герої відчувають, що щось хоче назавжди залишити з тут, адже вони можуть дізнатися щось таке, що знати людям не дано. Тепер у них є один вибір - або побороти невидимого ворога або стати його жертвою. Вчені вибирають другий варіант, але чи зможуть вони зробити те, що задумали. Чи зможе наука протистояти тому, що вона заперечує? Невідомі сили зла проти теорій і експериментів, сутності проти матеріалізму, смерть проти життя - хто вистоїть, і хто візьме гору?

«Льодовик» онлайн - Це картина про те, що не всі існуюче у світі може піддатися науковому поясненню, а вже тим більше не з усе можна впоратися науковими методами, тому недооцінювати невидиму сторону життя ніколи не варто, адже розплатою може стати власне життя

Дивитись Льодовик - Ледник онлайн


Оцінити фільм!

Щоб подивитися фільм в хорошій якості, то виберіть в плеєрі, в правому нижньому кутку якість: 480 або 720 (високе).

фільм онлайн безкоштовно

Смотрите Льодовик - Ледник онлайн на нашому онлайн кінотеатрі

Скачати безкоштовно фільм Льодовик - Ледник на нашому онлайн кінотеатрі

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

На нашому сайті онлайн кінотеатр - Dim-Kino ви можете дивитись фільми онлайн безплатно.

Дивіться інші фільми онлайн

Коментарі:

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.